Tulevia ACFE koulutuksia Euroopassa

Finland-chapter-web-header

ACFE järjestää useita korkeatasoisia koulutuksia Euroopassa:

CFE Exam review kurssit, jotka tukevat Certified Fraud Examiner (CFE) tentin suorittamista:

CFE Exam review course Sofia, Bulgaria 25.-28.10.2019

CFE Exam review course Ateena, Kreikka 2.-5.11.2019

CFE Exam review course Madrid, Espanja 4.-7.11.2019

CFE Exam review course Amsterdam, Alankomaat 11.-15.11.2019

CFE Exam review course München, Saksa 18.-22.11.2019

CFE Exam review course Pariisi, Ranska 25.-29.11.2019

CFE Exam review course Frankfurt, Saksa 23.-27.3.2020

Muut kurssit:

Conducting Internal Investigations Amsterdam, Alankomaat 7.-8.11.2019

Lisätietoja koulutustarjonnasta löytyy koulutuskalenterista.

 

 

Hakuaika ACFE vapaaehtoistehtäviin

Finland-chapter-web-header

Hakuaika vapaaehtoistehtäviin globaalin ACFE:n komiteoihin on käynnissä 1.10.-1.12.2019.

ACFE hakee vapaaehtoisia

  1. Chapter Leader komiteaan (ACFE:n paikallisten osastojen vastuutehtävissä toimiville),
  2.  Higher Education komiteaan (opetustehtävissä toimiville CFE:lle) sekä
  3.  Scholarship komitea (huom: hakuaika 1.10.2019-31.3.2020).

Lisätietoja vapaaehtoistehtävistä sekä hakulomakkeet löytyvät: www.acfe.com/volunteer.aspx