Tulevia ACFE koulutuksia Euroopassa

Finland-chapter-web-header

ACFE järjestää useita korkeatasoisia koulutuksia Euroopassa:

CFE Exam review kurssit, jotka tukevat Certified Fraud Examiner (CFE) tentin suorittamista:

CFE Exam review course Sofia, Bulgaria 25.-28.10.2019

CFE Exam review course Ateena, Kreikka 2.-5.11.2019

CFE Exam review course Madrid, Espanja 4.-7.11.2019

CFE Exam review course Amsterdam, Alankomaat 11.-15.11.2019

CFE Exam review course München, Saksa 18.-22.11.2019

CFE Exam review course Pariisi, Ranska 25.-29.11.2019

CFE Exam review course Frankfurt, Saksa 23.-27.3.2020

Muut kurssit:

Conducting Internal Investigations Amsterdam, Alankomaat 7.-8.11.2019

Lisätietoja koulutustarjonnasta löytyy koulutuskalenterista.

 

 

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google photo

Olet kommentoimassa Google -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s